Gamyba

Plieno sprendimai interjerui

Paslaugos

Anglinis plienas pasižymi dideliu profilių pasirinkimu, geru apdirbamumu bei patrauklia kaina, todėl yra dažnas pasirinkimas gaminant metalo konstrukcijas interjerui. Po apdirbimo metalo gaminiai dažomi milteliniu būdu.

Miltelinis dažymas yra įelektrintų miltelių purškimas ant metalo ruošinio, taip padengiant paviršių pageidaujama spalva. Šis dažymo būdas tolygiai padengia dažomo gaminio paviršių, yra ilgaamžis, saugus ir ekologiškas.

Nerūdijančio plieno konstrukcijos dažniausiai naudojamos eksterjere, maisto ar medicinos pramonėje bei kituose architektūriniuose sprendimuose. Galime pasiūlyti industrinio stiliaus arba šlifuoto nerūdijančio plieno konstrukcijų paviršiaus išbaigimą.

Galime pasiūlyti metalo konstrukcijų komplektavimą kartu su plastikiniais, mediniais ar tekstilės komponentais. Mūsų tikslas – jums pageidaujant, įgyvendinti projekto idėjas nuo pradžios iki galo, kad Jums nereikėtų rūpintis papildomomis detalėmis.

Surenkame metalo konstrukcijas su papildomais komponentais tokiais kaip plastikiniai padeliai, minkštieji tekstilės komponentai, medžio ar faneros dalys. Taip pat, galime pasirūpinti pakuote, etiketėmis ar kitomis pakavimo medžiagomis išskirtinai pagal kliento pageidavimus.

Bendradarbiaujame su įvairiomis transporto kompanijos, kad galėtume Jums pasiūlyti greitą ir saugų užsakymo pristatymą už optimalią kainą. Įprastai kainas siūlome be transportavimo išlaidų (nebent susitarta kitaip), todėl pageidaujant, pervežimu galite pasirūpint patys.

Gaminame projektines metalo konstrukcijas:

Viešbučiams ir restoranams

Biurų erdvėms

Mokykloms ir universitetams

Parduotuvėms ir viešosioms erdvėms

Pramonei

Jums patogu dirbti su mumis nes gaunate tai:

Greita reakcija į užklausas

Sklandus bendravimas

Patyrę specialistai

Trumpi gamybos terminai

Pristatymas sutartu laiku

Įgyvendinti projektai

Close Menu