Apie mus

Kas mes esame?

UAB „Algonika“ – tai šeimos įmonė, kurios pagrindinė veikla yra metalo produktų gamyba interjero projektams ir miltelinio dažymo paslaugos. Nuo įkūrimo mes nuosekliai augome ir tobulėjome, todėl šiandien galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą.

Mes projektuojame, gaminane, bei esant poreikiui surenkame nestandartinius metalo gaminius ir komplektuojančias dalis. Mums rūpi galutinis veiklos rezultatas, todėl skiriame didelį dėmesį detalėms bei gamybos proceso valdymui.

Tikime, kad tvaraus verslo pagrindas yra patikimumas, ilgalaikis bendradarbiavimas ir sklandi komunikacija todėl siekiame tai užtikrinti teikdami paslaugas bei tikimės to paties iš savo partnerių.

Mūsų darbo eiga

Pasiekimai

Džiaugiamės būdami tarp 7% nuominuotųjų patikimiausių ir finansiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje antrus metus iš eilės. Kryptingas tikslo siekimas ir komandinis darbas leido pasiekti puikių rezultatų. Didelis ačiū visai komandai, klientams ir partneriams. Daugiau informacijos apie antrankos kriterijus sužinokite šiame video su ekonomikos ir inovacijų ministru Virginijumi Sinkevičiumi.

Algonika skaičiuose

0
Patirtis metais
0 +
Darbuotojai
0 +
B2B klientai Europoje
0 +
Pagaminti projektai per metus

Aplinkosauga

Gamyboje stengiamės atsižvelgti į aplinkosaugą šiais būdais:
  • Siekiame kiekvienoje situacijoje taikyti serijinės gamybos principus, norėdami sumažinti apdirbimo laiką, padidinti medžiagų ir energijos efektyvumą.
  • Siekeme sumažinti gamtai pavojingų medžiagų naudojimą iki minimumo.
  • Stengiames sušvelninti klimato kaitą efektyviu energijos naudojimu, mažindami vandens suvartojimą, rūšiuodami ir pakartoninai naudodami atliekas.
  • Bendradarbiaujame su rūšiavimo kompanija “Žaliasis taškas”, kuri surenka ir rūšiuoja mūsų metalo, kartono, plastiko ir kitas atliekas vėlesniam perdirbimui.

Parama

Remiame asociacijos “LT Campus” kuruojamą projektą “Mes Nugalėsime” kovai su Covid – 19 viruso plitimu.
Suteikta finansinė  parama skiriama apsaugos priemonėms įsigyti tiesogiai tiems, kurie yra rizikos grupėse ir rizikingoje aplinkoje – medikams, slaugytojams, seneliams ir neįgaliesiems.

Skaityti daugiau: https://www.ltcampus.lt/projektai/mes-nugalesime/

Close Menu